Ошибка
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Чигирин- гетьманська столиця

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин». Під час екскурсії заповідником Ви побачите Чигиринський історичний музей, підніметеся на Кам'яну гору, на якій височить велетень-пам'ятник Богдану Хмельницькому


Переїзд в с.Субботів - рідні місця славного гетьмана, де побачите пам'ятку архітектури XVII ст. - Іллінську церкву. Ви її вже десь бачили? Не дивно! Зображення саме цієї церкви знаходиться на 5 українських гривнях! Доторкнетеся до усипальниці Хмельницького: мурашки по шкірі Вам забезпечені, адже Ви доторкнетеся до самої історії! Ви зможете надпити водиці з одного з трьох колодязів, які були викопані ще за наказом самого гетьмана!


Переїзд в унікальне урочище Холодний Яр - вікові дерева в природній балці, в якій навіть влітку температура не перевищує 20 градусів. Тут панує майже містична атмосфера! Саме з цими лісами пов'язаний  повстанський рух - Коліївщина. Чому така назва і хто такий Максим Залізняк Ви дізнаєтеся в екскурсії-прогулянки Холодним Яром. В кінці екскурсії - відвідування Мотронинського монастиря і дотик до тисячолітнього дубу Залізняка (майже 9 м в обхваті!)

.

 

Вартість:110 грн.


Фотогалерея
Розміщення на карті
Контактна інформація
Написати листа
Менеджер по Єкскурсіям
050-567-70-06
+38 (067) 530-02-02
вул.Шевченка, 16/5
info5zirok.org

повернутися назад

Яндекс.Метрика