Ошибка
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Екскурсія до Чернігова

Оглядова екскурсія по місту:

Прогулянка по території Валу (Дитинця), де в XI - XIII ст. знаходився княжий град, з оглядом Спаського собору (XI ст.) і відвідуванням музею в Борисоглібському соборі (XII ст.).

Автобусна екскурсія по сучасним районам міста по маршруту: вул.Шевченка - вул.Рокосовського - урочище Ялівщина - ул.Боевая - Проспект Миру - Червона площа.

В процесі екскурсії огляд церкви Михайла і Федора (ХV ст.), Храму Всіх Святих Чернігівських і церкви Архангела Михаїла, а також старовинних будівель ХХ - ХХ ст.

 

Переїзд до Єлецькому жіночому монастирю (Вт пол. XI ст.) І кургану "Чорна могила" (X ст.).

Огляд язичницького курганного некрополя (X ст.) На Болдиній горі, меморіалу Слави, могили відомого українського письменника М.Коцюбинського, відвідування Антонієвих печер (Вт пол. XI ст.).

Завершується екскурсія в Троїцькому соборі (освячений в 1695 р.), де спочивають мощі відомих чернігівських святих: Феодосія Углицького, Лаврентія Чернігівського та Філарета Гумілевського.


Переїзд в п.Седнів:

Історико-культурний заповідник «Садиба Лизогубів»

Посеред парку розташовується П-подібний в плані великий будинок Лизогубів, побудований в середині 19 століття в стилі пізнього класицизму на місці старого дерев'яного.

Садибний будинок - одноповерховий, з характерними рисами еклектичною архітектури: з двома ризалітами по боках і напівкруглим еркером в центрі повернутого до річки фасаду з дрібними деталями прикраси. Будинок стоїть паралельно схилу.

Усі будівлі садиби як би підкреслюють привабливість мальовничих видів, якими милувалися господарі: і башта над входом кам'яниці, і грот, і еркер будинку орієнтовані саме на схід в сторону річки. Там же на схилі притулилася біло-колонна альтанка-ротонда.

 

Кінна шоу-програма (з елементами джигітовки)

Група наїзників-каскадерів продемонструє різні кінні трюки в феєричному костюмованому історичному-шоу.

До групи входять наїзники, майстерно володіють мистецтвом джигітовки (складні вправи на скачущей коня). За їхніми плечима - сотні зроблених трюків і роки успішної роботи в кіно.

Євген Кіл, наприклад - кінний тренер, каскадер у фільмі «Тарас Бульба» дублював Ігоря Петренка, який зіграв молодшого сина Тараса Бульби Андрія.

 

В екскурсію входить:

1) Оглядова екскурсія по Чернігову

2) Відвідування історичного музею

3) Вхід в печери

4) Екскурсія по історико-культурному заповіднику (п.Седнів)

5) Кінна шоу-програма

 

Вартість екскурсії: 200 грн.


Фотогалерея
Розміщення на карті
Контактна інформація
Написати листа
Менеджер по Єкскурсіям
050-567-70-06
+38 (067) 530-02-02
вул.Шевченка, 16/5
info5zirok.org

повернутися назад

Яндекс.Метрика