Ошибка
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Загальна інформація

Про курорт
Найбільший гірськолижний курорт України - Славське займає дуже зручне географічне положення. Якщо Ви подорожуєте на автомобілі, то від головної автотраси Київ - Ужгород, через 2 км від міста Сколе є з'їзд на Славське. Подолавши відстань у 20 км, Ви вже в центрі селища.

Також, дуже просто добиратися і залізничним транспортом, адже Славське знаходиться на відстані 120 км від міста Львова і 60 км від м. Стрий. Всі поїзди, які їдуть зі сходу країни на захід, обов'язково зупиняються в Славське.
Тут так само є відмінно влаштований вокзал, де завжди можна придбати квитки на всі напрями. Добре розвинена мережа приміських поїздів напрямком на Львів і Ужгород, їх в середньому 8-10 на добу.
На привокзальній площі Вас завжди чемно зустрінуть власники легкових і спеціально пристосованих вантажних всюдиходом, які за невелику плату відвезуть Вас до будь-якого готелю або гірці для катання на лижах.


Походження назви
Назва «Славське» пов'язане з київським князем Святославом Володимировичем, вбитим у 1015 р. Братом Святополком. Могила Святополка знаходиться поруч зі Славсько, над річкою Опір. Ця річка отримала назву після героїчна опору дружинників Захара Беркута татаро - монгольській орді Батия в 1241 р. Могила Захара Беркута знаходиться на вершині гори, в с. Тухля, не далеко від Славського.
Природне розташування хребтів Бескидів та Горганів навколо Славського створило унікальний місцевий мікроклімат, який забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю снігових опадів зимою та стабільним стоянням снігу до квітня місяця. Улітку відкриваються прекрасні ландшафти з вічнозеленими хвойними лісами на схилах гір, які є основою повноцінного літнього та зимового відпочинку та оздоровлення. Регіон Славського відзначається ідеальною екологічною чистотою, адже в радіусі приблизно 100 км немає жодного промислового підприємства з шкідливими викидами.

 

Схили гір
Карпати - відносно молоді гори, їм приблизно 25 мільйонів років, розташовані вони дугою близько 1500 км, в центральній частині європейського континенту. Назва «Карпати» пов'язують з існуючими ще в дохристиянську епоху племен Карпов, яке проживало на цій території над річками Прут і Очерет.
Українські Карпати займають частину вище згаданої дуги довжиною близько 500 км. Найвищими вершинами Карпат є: Говерла - 2061 м., Ребра - 2046 м, Піп-Іван - 2026 м, Петрос - 2020 м. Всі вони розташовані в Черногорсокм хребті, який простягається по території Івано-Франківської та Закарпатської області.


Другим за висотою хребтом Карпат є Бескиди, які розташовані на території Закарпатської та Львівської області. Висота вершин цього хребта трохи нижче від Чорногорського, в середньому до 1600 м. Бескиди значно доступна для освоєння, вони знаходяться біля основних залізничних та шосейних транспортних магістралей, що є перспективи у розвитку гірських видів спорту та туризму. Славське - селище міського типу, що знаходиться на території Сколівського району, Львівської області.
Географічне положення - долина річки Опір між хребтами Бескидів і Горганів. У Славському є досить велика кількість схилів гір, пристосованих для катання на гірських лижах. Це такі гори як Тростян, Погар, Менчул і так звана гора Політехнік.

 


Фотогалерея
Розміщення на карті
Контактна інформація
Написати листа
Менеджер по напрямку Карпати
+38 (0536) 70-43-31
+38 (067) 530-02-02
вул.Шевченка, 16/5
info5zirok.org

повернутися назад

Яндекс.Метрика