Коблево

Коблево
Про  Коблево багато написано в інтернеті, можна ознайомитись з офіційною інформацією, але я хочу написати мої особисті враження. І можливо, саме вони будуть більш цікавими і корисними для тих, хто бажає відвідати цей регіон і відпочити саме на березі теплого Чорного моря в Коблево. Туристична агенція « 5 зірок» одна з найперших почала організовувати відпочинок в Коблево. Тому ми найкраще за інших зможемо розповісти про даний напрямок в туризмі.
« 5 зірок»  не тільки організовує автобусну доставку туристів в Коблево, але й поселяє в комфортабельні номери готелів і баз відпочинку.
По-перше, зробимо невеличкий екскурс по самому регіону. Коблево має дві частини, в народі їх називають Молдавська частина і Українська. Молдавською вона зветься по назві основної вулиці – вулиці Кишиневської. Молдавська частина – це центральна частина, яка більше розвинена інфраструктурно ніж Українська і має старіше коріння. На території цієї частини Коблево розташовані такі важливі об’єкти, як: аквапарк « Коблево», аквапарк « Орбіта», дельфінарій             «Немо», атракціони типа « Луна-парк», велика кількість ресторанів, клубів, нічних дискотек і барів різної тематичної направленості, тому це місце справедливо вважається місцем молодіжного відпочинку.
Важливо відмітити, що центральна частина Коблево – це найулюбленіше місце більшості курортників. Тут панує атмосфера постійного свята. Туристи, навіть ті, які мешкають у віддалених районах від центральної частини, залюбки приходять сюди, хоча б на деякий час, щоб зануритися у світ веселощів з головою. Це відмінне місце для сімейного дозвілля. Тут є не тільки ресторани і дискотеки, а й досить велика кількість розваг, які одночасно підійдуть і дорослим і малечі. Тому урізноманітнити своє дозвілля у Молдавській частині курорту досить легко і приємно. І для цього не прийдеться витрачати багато грошей.

​​​​​​​
Фото Коблево
Таке величне Коблево
Графік маршрутів на Коблево від " 5 зірок"
Виїзд з Кременчука- Горішніх Плавнів- Світловодська-Власівки
Час виїзду з Кременчука : 23.00. З Горішніх Плавнів – Світловодська – Власівки – підвозка з 22.00
Місце виїзду з Кременчука : біля супермаркету « Амстор» ( буде організований збір по місту за бажанням туристів)
Прибуття на місце ( орієнтовно) з 7.00 до 8.00
*Автобус розвозить туристів по базах відпочинку, або максимально близько до місця відпочинку.
( за попередньою домовленістю)
Автобус їде до  Одеси до баз відпочинку і кінцева зупинка на залізничному вокзалі. Можливо доїхати до  Затоки з пересадкою в інший автобус. Доставка до Затоки оплачується додатково( 100 грн.)
Виїзд назад в 15.00 з Одеси, в 14.00 з Затоки, в 16.00 з Коблево
*Автобус збирає туристів по базах відпочинку, або максимально близько до місця відпочинку.
( за попередньою домовленістю)
Червень:   пн., ср, п’ятн.
Липень:    пн., ср., п'ятн., суб.
Серпень:   пн., ср., п'ятн., суб.
Вартість проїзду на Коблево. Знижки. Акції
Вартість проїзду на Коблево. Знижки. Акції
Дорослий 900 грн. в дві сторони;
Дорослий в одну сторону - 450 грн.
Дитячий в дві сторони - 800 грн.
​​​​​​​Дитячий в одну сторону - 400 грн.