Головна \ Море

Море

Шановні наші туристи! Нарешті скінчилась весна і починається довгоочікуване літо. Літо – це період відпочинку і насолоди, відпусток і сподівань. Туристична агенція « 5 зірок» починає літній туристичний сезон. Трендом цього сезону, по відомих усім причинам, як і завжди, буде відпочинок в Україні. Ми пропонуємо відпочинок на кожен смак: дешевий і дорогий, морський і гірський, на Азовському морі і на Чорному, в Карпатах і Прикарпатті, навіть на берегах Дніпра, Псла і озера.

На Чорному морі родзинкою наших пропозицій буде велична Одеса і чудове Коблево. Ми запросимо вас на відпочинок в затишних родинних готелях і на активних базах відпочинку. Будемо пропонувати вже відомі і улюблені ваші пансіонати і рекомендувати нові і цікаві на наш погляд. Ми з нетерпінням будемо чекати ваших вражень і відгуків.

І безумовно, улюблене всіма Азовське море, яке ще називають дитячим морем. А хто ж з дорослих не мріє повернутися в дитинство? На Азові багато кому з нас полюбився красень – Бердянськ, ну і куди ж без відомої, рідної для всіх: і для дорослих і для малечі – Кирилівки? Це найулюбленіше місце відпочинку кременчужан і не тільки. Хто ж не знає Кирилівку, хіба є такі, хто хоч раз в житті не відпочивав би на березі Азовського моря в цьому чудовому місці? Я таких не знаю. І не дивлячись на це, туди хочеться повертатися знову і знову.

В цьому сезоні, дорогі наші туристи, на вас чекає сюрприз, ну як же без сюрпризів? В цьому туристичному сезоні « 5 зірок», виконуючи ваші численні побажання, відкриває новий маршрут на Арабатську стрілку, де ви зможете поніжитися в водах ласкавого Азовського моря, а ще й зануритися в термальні джерела йодо – брому, підбадьоритися прохолодою гліцеринового озера і отримати насолоду і оздоровлення від лікувальних грязей Сиваша.

Скажу, що ми працюємо для вас, вітаю всіх з початком літнього відпочинку!! І зовсім не важливо для кого і коли розпочнеться період відпочину. Для когось відпочинок розпочнеться з першого теплого сонечка, ще в травні, для когось в червні, хтось дуже любить засмагати в липні – серпні, а дехто любить ніжне ласкаве сонце оксамитового сезону. Ми готові виконати всі ваші забаганки, навіть найсміливіші, готові до будь-яких вимог з вашої сторони. Ми любимо вас і чекаємо кожного з його вибагливістю і індивідуальними забаганками!