Головна \ Про нас

Про нас

« 5 зірок» - це змістовні подорожі, екскурсії Полтавщиною і нашою прекрасною Україною по славетних містах і місцях історичних подій, зустрічі з цікавими людьми і незабутні враження.

Метою туристичної агенції « 5 зірок» е: донесення кременчужанам і жителям інших міст нашу прекрасну Неньку – Україну і щонайважливіше – Кременчуччину і Полтавщину. Метою даного проекту - є: показати туристичний потенціал, різноманітність і красу України, популяризувати активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Протягом наших подорожей ми будемо опинятися в нових місцях, відвідувати цікаві міста України, навіть про які мало хто знає, подорожувати автентичними селами й культурними центрами, насолоджуватися краєвидами та гостинністю українців.

Полтавська область переповнена цікавими туристичними об’єктами. І одним із найцікавіших на Полтавщині є зелений туризм Полтавщини. Якщо ми говоримо про зелений туризм, то  найчастіше думаємо про Карпати, але це стереотип, що вже прижився. На просторах нашої чудової української землі знайдеться чимало й інших привабливих місць, які варто пізнати ближче. Сьогодні ми  розповімо вам про мальовничий край із багатою історією, культурною спадщиною і міцними народними традиціями – Полтавщину.

Зелений туризм на Полтавщині має всі шанси стати одним із провідних напрямів у туристичній сфері України. На річках Дніпро, Ворскла, Псел можна порибалити та влаштувати пікнік, а можна сходити на тихе грибне полювання.

Крім відпочинку на природі, область приваблює своїм колоритом та визначними місцями. Насамперед, це гоголівські місця – Диканька, Гоголеве, Великі Сорочинці, місто-курорт Миргород і столиця гончарства – Опішня. І, звичайно ж, Полтава асоціюється з Полтавською битвою росіян зі шведами. Сьогодні це місто із прекрасними архітектурними пам'ятками, куди обов'язково треба з'їздити на екскурсію. А ще, наприклад, під Гадячем є  села, цікаві своїми храмами. Це дерев’ний Покровський храм у Сарах – окраса всієї Полтавщини. У Харківцях дещо скромніша церква Різдва Богородиці 1889 року, проте її робить неповторною незвична гама кольорів, у які храм розфарбовано.     Розроблено у  нашому краї новий екскурсійний маршрут «Музична Полтавщина», нещодавно проведена туристична розвідка за цією темою. Долучилися до справи фахівці управління інфраструктури та туризму ОДА, Спілки екскурсоводів Полтавщини, краєзнавці, представники музейних закладів, туристичних фірм.

Маршрут розпочинається з Театральної площі обласного центру біля пам’ятника легендарній співачці та поетесі Марусі Чурай.

Полтавщину прославили чимало музикантів: композитори Микола Лисенко, Платон і Георгій Майбороди, Олександр Білаш, Григорій Чухрай, Ісаак Дунаєвський, бандуристи Остап Вересай та Федір Кушнерик, диригенти Нестор Городовенко і Григорій Китастий, Федір Попадич і Володимир Кабачок.

Наші екскурсоводи розкажуть про музикантів – уродженців Полтавського, Новосанжарського, Кобеляцького, Козельщинського, Кременчуцького районів, землями яких пролягає мандрівка: співака Віктора Курдиновського (Соловйова), хорового диригента Івана Сидоренка, композитора, автора опер Віталія Кірейка, співачку Стефанію Зорич, кінокомпозитора Дмитра Тьомкіна й багатьох інших.

Ми створюємо авторські маршрути по місцях України і везем до міст Харкова, Львову, Вінниці, Одеси, Умані, Луцьку, Ужгороду, Чернігова, Києва і багато інших міст. Відвідуємо цікаві місця в Карпатах і Закарпатті. Кожний маршрут вибудований таким чином, що наші туристи мають змогу не тільки побачити основні пам’ятки і познайомитись з історією міста, а і відвідати найпотаємніші місця, відвідати колорит місцевої кухні, познайомитись з мешканцями і дізнатися про подих того чи іншого міста. Іншою мовою – відчути нотки його душі.

Україна славетна  не тільки своїми  просторами, а найголовніше – це її унікальні люди – творчі і талановиті, сильні і вільні духом, незалежні і доброзичливі. До співпраці ми запрошуємо талановитих гідів і екскурсоводів, справжніх професіоналів, майстрів своєї справи, які залюбки діляться з туристами своїми знаннями, досвідом і щирою любов’ю до свого краю. Це справжні чарівники і чарівниці, які доносять до нас прекрасне.

« 5 зірок» - це ми, це кожен з нас, тому що ми любимо свій край і бажаємо знати його історію, побачити його неповторну красу, відчути його силу і наповнити його своєю палкою любов’ю. На вас чекають захоплюючі маршрути, унікальні зустрічі, знайомства й багато цікавих відкриттів.

Через дотик до духовних надбань нашої країни, ми стаємо чистіше і збагачуємо духовно себе і наших дітей. Тільки пізнавши свою землю,  можна її любити і берегти.

Ми запрошуємо всіх бажаючих в цікаві подорожі по Україні, щоб по-справжньому збагатитися її духовною силою і енергетикою, познайомитись з цікавими людьми і привнести свій внесок в духовне відродження рідної землі.

Наша Україна – це Диво Дивне!! Приєднуйтесь до нас і ми покажемо вам найяскравіші куточки нашої улюбленої землі, наповнимо Ваші уік-енди яскравими барвами!!!